Informace pro rodiče

Kroužky dětem

Darujeme kroužky dětem na 2. pololetí

Darujeme kroužky dětem je projektem České rady dětí a mládeže, jehož cílem je pomoci rodinám ve finanční tísni s úhradou nákladů na volnočasové aktivity dětí a mládeže ve věku 3-18 let. Rodiče mohou získat v rámci jednoho pololetí podporu ve výši až 2000 kč na každé dítě, tedy až 4000 kč za školní rok.

Systém funguje tak, že rodič požádá o příspěvek v podobě voucheru doložením potřebných dokumentů a následně si vybere, kterému poskytovateli máme peníze z voucherů odeslat. Poskytovatel pak obdrží příspěvek na svůj bankovní účet a dítě tak má uhrazenou část nákladů na volnočasovou aktivitu.

Projekt je zaměřen na podporu rodin v ČR, které pobírají “přídavek na dítě”, “příspěvek na péči” či “odměnu pěstouna/ příp. příspěvek při pěstounské péči”. Další skupinou, pro kterou je projekt určen jsou ukrajinské rodiny, pobývající v ČR na základě víza strpění, nebo víza dočasné ochrany.  

O příspěvek lze zažádat pouze přes webové stránky www.darujemekrouzky.cz, kde také naleznete veškeré informace o průběhu žádosti, podmínkách apod.

 

 

Akce Březen

11. 3. 2024 - Jaro tluče na dveře - 17:00 - taneční sál ZUŠ - třídní koncert p. uč. Hlaváčkové a Horákové

18. 3. 2024 - Keyboardový koncert - 17:00 - taneční sál ZUŠ

25. 3. 2024 - Žákovský koncert - 17:30 - taneční sál ZUŠ